Week van de scheidsrechter 2023

De ‘Week van de Scheidsrechter’ is een sportbreed initiatief waarbij het uitspreken van waardering voor de arbiter centraal staat. Tijdens deze week wilt de KNVB zoveel mogelijk voetballers en voetballiefhebbers de (assistent-)scheidsrechter laten bedanken voor hun waardevolle inzet.

Van 30 september tot en met 8 oktober vindt dit jaar de ‘Week van de Scheidsrechter’ plaats en is het moment daar dat we onze (assistent-)scheidsrechters op het veld weer de eer geven die hen toekomt. Zonder scheidsrechters, geen wedstrijden!

De ‘Week van de Scheidsrechter’ is een sportbreed initiatief waarbij het uitspreken van waardering voor de arbiter centraal staat. Tijdens deze week wilt de KNVB zoveel mogelijk voetballers en voetballiefhebbers de (assistent-)scheidsrechter laten bedanken voor hun waardevolle inzet.

Ook BRC doet mee en heeft afgelopen zaterdag alle clubscheidsrechters in het zonnetje gezet en doet dat aankomende zaterdag weer. Het wordt steeds moeilijk om scheidsrechters te vinden voor de KNVB en de verengingen. Als we zo doorgaan gaan we nog een tijd krijgen dat teams zelf moeten gaan fluiten. Laten we dus zuinig zijn op onze spaarzame vrijwilligers die willen fluiten.

Andere berichten