MO15 eerste (periode) kampioen voor BRC

Het meiden elftal onder de 15 gaat de geschiedenisboeken in. Zaterdag behaalden zij als eerste elftal van BRC het kampioenschap. Dinsdag is het elftal nog bij elkaar gekomen op dit moment vast te leggen op camera.

Spannend was het tot op de laatste speeldag in de 2e klasse fase 1. De MO15-1 van BRC en Wadenoijen gaven elkaar weinig toe in de competitie. In een rechtstreeks duel op zaterdag 7 oktober  speelden de 2 titelkandidaten gelijk tegen elkaar, 3-3. Door deze uitslag kwam Wadenoijen bovenaan te staan met drie punten voorsprong. Echter had BRC nog één wedstrijd te goed. Dit was de wedstrijd van afgelopen zaterdag tegen Helvoirt MO15-1. Winnen van Helvoirt met 2 doelpunten verschil betekenden het kampioenschap. De meiden van BRC wisten uiteindelijk Helvoirt met 4-0 te verslaan waardoor de titel binnen is.

MO15-1, van harte gefeliciteerd met deze sportieve mijlpaal en veel succes in de eerste klasse!

Andere berichten