OPEN AVOND 11 JUNI, BRC DAMES!

Datum: dinsdag 11 juni, vanaf 20:00 Locatie: Sportpark Molenzicht, te Beesd Leeftijd: 15 jaar en ouder

πŽππ„π π€π•πŽππƒ 𝟏𝟏 π‰π”ππˆ, 𝐁𝐑𝐂 πƒπ€πŒπ„π’! ⚽
Lijkt het jou leuk om (weer) te gaan voetballen, maar ben je benieuwd of het wel echt iets voor jou is? Kom gezellig meetrainen bij BRC VR1 en ervaar of het wat voor jou is en wie weet versterk jij ons dameselftal wel in het nieuwe seizoen.
Op 11 juni ben je van harte welkom bij onze gezellige vereniging en leuke damesteam.

Datum: dinsdag 11 juni, vanaf 20:00
Locatie: Sportpark Molenzicht, te Beesd
Leeftijd: 15 jaar en ouder

Mocht je enthousiast zijn en je aan willen melden voor de open avond of wil je meer informatie, dan kan dit via Tessie van Lith (06-11053050).
Voor het komende seizoen zijn we ook nog op zoek naar mensen om het damesteam te coachen en/of te trainen. Mocht je hier interesse in hebben, dan horen we dit graag. Dit kan via de mail (tcsenioren@vvbrc.nl) of telefonisch bij Kevin Kruissen (06-83605441).

Andere berichten