Nieuwe data extra Algemene Ledenvergaderingen

Extra Algemene Ledenvergaderingen Datums: Woensdag 24 april en Woensdag 8 mei 2024 Aanvang: 19.30 uur ( inloop vanaf 19.00 )
Extra Algemene Ledenvergaderingen
Datums:  Woensdag 24 april en Woensdag 8 mei 2024
Aanvang:  19.30 uur ( inloop vanaf 19.00 )
Betreft :   Gezamenlijke Algemene Leden Vergadering BRC
Locatie :    Kantine sportpark Molenzicht, Beesd
Beste leden van v.v. BRC,
Een van de volgende stappen in het fusieproces is het deponeren van het definitieve ‘voorstel tot fusie’ tussen voetbalverenigingen r.v.v. Rhelico en v.v. Beesd bij het handelsregister van de Kamer van Koophandel.Dit is inmiddels gedaan en het voorstel is bij de notaris ondertekend door alle bestuursleden.Via de volgende >>link<< kunt u het voorstel tot fusie nog eens nalezen. In de bestuurskamer liggen een aantal afgedrukte exemplaren voor de leden die dit voorstel tot fusie rustig na willen lezen.Graag nodigen we u uit voor de Extra Algemene Ledenvergaderingen op:
– Woensdag 24 april vanaf 19.30 uur
– Woensdag 8 Mei vanaf 19.30 uur 

Namens het Bestuur

AGENDA
– waarin we de fusie zullen bekrachtigen
– en het fusiebesluit vaststellen
Andere berichten