BRC 5 kroont zich tot kampioen

Op 20 april kroonde BRC 5 zich al eerste seniorenelftal in de geschiedenis van de fusieclub tot kampioen. Dit werd natuurlijk groots gevierd.

Op de site stond: Vandaag kan voor het eerst in de geschiedenis van BRC een seniorenteam kampioen worden. Om 14:30 uur gaat BRC 5 de confrontatie aan met directe concurrent MVV’58 5 en bij winst of gelijkspel kronen zij zich tot kampioen.

In een wedstrijd, die eigenlijk nooit echt een wedstrijd werd, wist BRC 5 de Meterense ploeg met 3-0 te verslaan. Hierna kon het feest lost barsten op het veld en bij de kleedkamer en dit werd tot in de late uurtjes voortgezet in de kantine. Er was een mooi kampioenshirt voor alle spelers met daarop kampioen 2023/2024 (en ook het eerdere kampioenschap van het elftal in 2018/2019).

Namens het Bestuur van BRC van harte gefeliciteerd.

Andere berichten