BRC 1 en BRC dames voor eerste keer naar Proxsys Cup

Vanaf zaterdag 23 december vindt de Proxsys Cup plaats. Het zaalvoetbal van de regio Gorinchem. BRC 1 en BRC Dames doen dit jaar ook mee.

De Proxsys Cup is hét zaalvoetbaltoernooi voor jong en oud uit Gorinchem en omstreken. Tijdens de kerstvakantie nemen 1000 voetballers en voetbalsters deel aan het toernooi in de Oosterbliek. Tevens brengt het toernooi in een zaalvoetbalgekke stad als Gorinchem in twee weken tijd 25.000 supporters op de been en dat onderstreept de maatschappelijke waarde van het toernooi. Op 23 december starten ze en de afsluiting is op zaterdag 6 januari met de finale bij de senioren om 22.30 uur. Voor de finaledagen dient u kaarten te kopen. De Proxsys Cup is een onderdeel van Z.V.V. de Oosterbliek.

Adres locatie Proxsys Cup:

Sporthal Oosterbliek

Doctor H.B. Wiardi Beckmanplein 60, 4207 NA

Gorinchem

Komt u kijken ?

Parkeren: De organisatie verzoekt iedereen het parkeerterrein voor het winkelcentrum zo veel mogelijk te ontzien. Op industrieterrein Gorinchem Oost 1 (Edisonweg/ Marconiweg) is voldoende parkeergelegenheid (2 min. lopen). Parkeren bij het winkelcentrum is alleen bestemd voor winkelend publiek. Gedurende het toernooi wordt gebruik gemaakt van een blauwe parkeerzone, waarbij een parkeerschijf verplicht is en de maximale parkeerduur één uur bedraagt. Hierop wordt gehandhaafd door de gemeente Gorinchem.

Wedstrijdschema BRC 1 (2 x 20 minuten)

Woensdag 27-12 18.30 uur ASH – BRC

Vrijdag 29-12 20.20 uur BRC – Achilles Veen

Woensdag 3-1 18.30 uur BRC – BZC’14

Donderdag 4-1 19.00 uur Halve Finales

Wedstrijdschema BRC dames, poulewedstrijden allemaal op zaterdag 30 december (1 x 15 minuten)

11.00 uur ASH – BRC dames

12.25 uur BRC dames – SteDoCo

13.00 uur Noordeloos – BRC dames

13.50 uur BRC dames – SVS’65

15.00 uur Well – BRC dames

15.15 uur BRC dames – Peursum

Zaterdag 6-1 19.00 uur Halve Finales

Mocht een team van BRC de volgende ronde halen, dan houden we jullie uiteraard op de hoogte voor het vervolg.

Andere berichten