BRC 023 wint eerste wedstrijd met 1-4

Ook BRC 023 is officieel gestart aan het seizoen. Bij Delta Sports in Houten werd met 1-4 gewonnen.

Op zaterdag 2 september troffen wij delta sports gelegen in Houten. Een op papier zeer spannende pot. We begonnen de wedstrijd prima met wat kansjes over en weer. Na enkele minuten wist Rick Smits het net al te vinden! Keurige goal rechtsonder uit de volley. Na een goed kwartier kreeg Brc een penalty en schoot Bo van Bremen die ijskoud binnen. Niet veel later kreeg Delta Sports de kans om het gelijk te maken vanaf 11 meter maar de penalty nemer bezweek onder de druk en schoot de bal op de paal. In de tweede helft kreeg delta veel kansen maar we kwamen erachter dat afmaken niet hun sterkste punt was. Toch pikte Delta nog 1 goaltje mee, maar dat weerhield Jens kroeze (aanvoerder) er niet van om nog eens 2 keer het net te vinden. Bij Koen werd het allemaal even teveel en pakte hij zijn 2e gele kaart van de wedstrijd. (Wel een welverdiende plek bovenaan het rode kaarten klassement). Nadat Job van Middelkoop nog een paar prachtige reddingen in huis had waren de 3 punten veilig gesteld en werden de goudgele rakkers op tafel gezet. 4-1 winst en we hadden ons geen beter begin van de competitie kunnen wensen!

2 September 2023, Houten
Delta Sports ‘95 FC 1 – 4 BRC

Andere berichten